Par Mums

Kabinett ir dibināts 2011. gadā, lai nodrošinātu kvalitatīvu, no maziem ražotājiem, produktu nonākšanu tirgū. Veicinot vīna kultūras attīstību Latvijā.

Scroll

Par Uzņēmumu

SIA ‘’Kabinett’’ ir uzņēmums, kas piedāvā alkohola vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības pakalpojumus.Kabinett izplata vīnus un citus dzērienus no dažādiem ražotājiem Eiropā, pēc tam apgādājot Latvijas labākos restorānus. Ir radīti specializēti – ‘’boutique’’ tipa vīna veikali “Kabinett Wine Shop”, kuri atrodas Rīgā un Kuldīgā. Tajos atrodams tikai pašu importēts sortiments. Mainoties likumdošanai, ir atklāts arī Kabinett internetveikals, kas nodrošina produktu un konsultāciju pieejamību tiešsaistē, kā arī piegādi visā Baltijas teritorijā.

Nosaukums “Kabinett” radies, jo pirmā vīna ražotne ar kuru tika uzsākta sadarbība atrodas Vācijā, kur Kabinett ir plaši lietots vīna termins. Starp citu, termins Kabinett radies kā apzīmējums augstvērtīgiem vīniem, kurus varēja uzglabāt vēlākai pārdošanai. Jau 13. gs. mūki šādiem vīniem sāka būvēt atsevišķus pagrabus. Vēlāk augstmaņi savās pilīs un muižās ierīkoja speciālus kabinetus labāko un dārgāko vīnu glabāšanai un baudīšanai.

Kāpēc Mēs

10+ Gadu Pieredze

10+ Gadu Pieredze

Lepojamies ar mūsu uzņēmuma un tā komandas pieredzi nozarē.

200+ Izmeklētu Produktu

200+ Izmeklētu Produktu

Kabinett pārstāv tikai Eiropā izcilākos ražotājus, no mazajām un visaugstāk novērtētajām darītavām.

2 Specializēti Vīna Veikali

2 Specializēti Vīna Veikali

Piedāvājam mūsu izplatītos produktus ne tikai restorānos, bet arī savās mazumtirdzniecības vietās.

50+ Horeca Klientu

50+ Horeca Klientu

Esam izveidojuši ilgstošu un veiksmīgu sadarbību ar horeca uzņēmumiem.

Mūsu komanda

Sadarbības partneri

Aizvērt
Ienākt
Aizvērt
Grozs (0)

No products in the cart. No products in the cart.
Aizvērt